Hadise, tek eli gözünde geceyarısı fena yakalandı

Pop müziğin sevilen ismi Hadise, Bebek'te bulunan lazer epilasyon merkezinden çıkarken görüntülendi. Kaş işlemi yaptıran ünlü şarkıcı, elinin tekini gözünden indiremedi.

'O Ses Türkiye' yarışmasının değişmeyen jüri üyesi Hadise, mekan çıkışı basın mensuplarını karşısında görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Gazeteciler Hadise'ye, son dönemin popüler magazin haberlerinden Murat Boz ve Aslı Enver arasında yaşananları hatırlattı.

ASLI ENVER'İN SÖZLERİNE YANIT VERMEDİ

Aslı Enver'in geçtiğimiz günlerde "Hadise'yi kıskanmıyorum. Aksine Murat ile çok seviyoruz" sözleri hatırlatılınca güzel popçu, "Arkadaşlar hava çok yağmurlu, daha sonra uzun uzun konuşalım. Şimdi evime gidiyorum" diyen Hadise'nin aracına bindikten sonra dahi sürekli eliyle kaşlarını kamufle ettiği görüldü.

KAŞINI SAKLAYARAK GİTTİ

Hadise'nin sorulara böylesine kaçamak yanıtlar vermesinin altında yatan sebep ise epilasyon merkezinde yaptırdığı kaş işleminin görüntülenmesini istememesiydi.

İşte o görüntüler;

Hadise Geceyarısı Epilasyon Merkezinden Gözünü Kaparak ÇıktıHadise Geceyarısı Epilasyon Merkezinden Gözünü Kaparak ÇıktıHadise Geceyarısı Epilasyon Merkezinden Gözünü Kaparak Çıktı

PAYLAŞ