Hayat Şarkısı 47. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Bayram Bey Öldürülüyor

'Hayat Şarkısı'nda dün yine heyecan doruktaydı. Dizinin yeni bölüm fragmanında Bayram Cevher öldürülüyor. Yanında götürdüğü torunu da kaçırılıyor.

Salı akşamlarının heyecanlı dizisi "Hayat Şarkısı"nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bayram Cevher, Hülya'nın eski sevgilisi Cem'in hain planları ile öldürülmeye çalışıyor. Cevher Bey'in yanındaki torununu da kaçırıyorlar.

HÜLYA, MEHMET'İ TEKRAR GÖREBİLECEK Mİ?

Bayram Cevher, Cem'in planı sonucunda öldürülmeye çalışılıyor. Yanında götürdüğü torunu Mehmet de kaçırılıyor. "Hülya, tekrardan oğlu Mehmet'i görebilecek mi?" sorusu izleyicinin merak konusu oldu.

CEVHER BEY OĞULLARI İÇİN TORUNUNU FEDA ETMEYE HAZIR

Hüseyin ve Kerim'i etkisiz hale getirip kaçırtan Cem, sıradaki hamlesini yapar. Kerim ve Hüseyin'in yer aldığı görüntüyü Cevher ailesine göndererek onlardan Mehmet'in getirilmesini yoksa Cevher ailesinin evlatlarını ölümün beklediğini söyler. Hülya'nın kesin tavrıyla karşı olduğu bu duruma Bayram Cevher oğullarını kaybetme korkusuyla dayanamaz ve Mehmet'i zorla alarak Cem'in istediği yere doğru yola çıkar. Hülya Mehmet'in kaybıyla üzüntüye boğulur. Cem'in adamları Bayram Cevher'i beklemektedir. Lakin Cem, sözünün aksine aklındaki sinsi planı uygulayacaktır. Adamlarına verdiği emir ile Bayram Cevher'in öldürülmesini ister. Silahın namlusu Bayram Cevher'i gösterir.

'HAYAT ŞARKISI'NIN YENİ BÖLÜMÜ 21 MART'TA

'Hayat Şarkısı'nın yeni bölümü 21 Mart Salı günü Kanal D'de izleyici ile buluşacak.

PAYLAŞ