Herkes ona hayran kaldı! Arda, İspanya'ya damga vurdu

Barcelona forması giyen Arda Turan, bu sezon oynadığı 4 maçta 3 gol, 3 asistlik performans göstererek İspanya'ya damgasını vurdu.

Barcelona'nın La Liga'ya 2'de 2 ve Süper Kupa zaferiyle başlamasında büyük etkisi olan Arda Turan, Athletic Bilbao karşısında da yaptığı asist ve oynadığı oyunla takdir topladı.

Toplamda 41 milyon Euro'ya transfer olduğu Barcelona'da, kulübün transfer cezası nedeniyle 6 ay oynayamayan, sonrasında da uyum süreci nedeniyle zorlanan ve eleştirilen Arda Turan, bu sezona bambaşka şekilde girdi.

SEVILLA İLE SEZONU AÇTI

Sevilla'ya karşı Süper Kupa performansıyla dikkat çekti. Sanchez Pizjuan'daki maçta ilk golün asistini yaptı. Sonrasında Betis'e karşı oynanan ilk lig maçında Messi'ye asisti yaptı. Athletic Bilbao maçında, 3 puanı kazandıran golün asistiyle birlikte toplam asist sayısını 3'e çıkardı.

Arda Turan, İspanya Süper Kupası'nda 2 gol atan Arda, Betis'e karşı oynanan lig maçında da gol atarak toplamda 3 gole ulaştı.

4 MAÇTA 3 GOL 3 ASİST

İspanyol spor basınına göre Barcelona'nın en iyi performans gösteren oyuncularından biri olan Arda Turan, 4 maçta toplam 3 gol ve 3 asist ile oynadı.

PAYLAŞ