Hiç kimse beklemiyordu, Erdoğan büyük sürpriz yaptı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, büyük zaferin yıl dönümünde şehit yakınları ve gazilere verdiği yemekte Fırat Kalkanı operasyonunu yapan birlerden biriyle canlı yayın bağlantısı yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın yıl dönümünde bir resepsiyon vermek yerine şehit yakınları ve gazilere akşam yemeği verdi. Yemekte büyük bir sürpriz yaşandı. Erdoğan'ın konuşmasının ardından Cerablus'ta Fırat Kalkanı operasyonunu gerçekleştirilen tankçı birliklerden birine canlı yayın bağlantısı kuruldu.

CERABLUS'TAKİ TANKÇI BİRLİĞE BAĞLANDI

Tankçı birliğinin komutanı Yüzbaşı Efe Trabzon'la görüntülü bir şekilde konuşan Erdoğan, "Şu anda Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde şehit aileleri ve gazilerle bir aradayız. Buradan sizlere selamlarımızı sevgilerimizi dualarımızı" gönderiyoruz. Komutan altındaki tüm askerlerine de sevgilerimi selamlarımı yolla." dedi, askerlerimize başarılar diledi.

İHA BİRLİĞİN ÜZERİNDEN UÇTU

Konuşma esnasında Türk yapımı İnsansız Hava Araçları da 6 bin 500 metre yüksekten birliğin üzerinde uçarak tankçı birliğinin koordinatlarını yansıttı.

PAYLAŞ