'Holding' tabelalı binanın kapısını kırıp içeri giren polis şoke oldu!

Adana'da holding tabelası asılan binaya ihbar üzerine baskın yapan polis, kumar oynatan 5 kişiyi suçüstü yakalarken, kumar oynayan 62 kişiye ise idari para cezası verdi.

Adana'da holding tabelası asıp kumar oynatan 5 kişi suçüstü yakalanırken, kumar oynayan 62 kişiye idari para cezası kesildi.

HOLDİNG TABELASI ALTINDA KUMAR

Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Ahlak Büro Amirliği ekipleri, merkez Seyhan İlçesi Çakmak Caddesi'nde 'Mert Holding' tabelası asılan bir iş hanında kumar oynatıldığı bilgisini aldı. İş yerinin kapısını koç başı ile kırıp içeriye giren ekipler, tombala çeken 62 kişi ile onlara kumar oynatan 5 kişiyi suçüstü yakaladı.

DAHA ÖNCE DE SİYASİ PARTİ TABELASI ASMIŞLAR

Kumar malzemelerine el koyan polis, 62 kişiye 219'ar lira idari para ceza keserken 5 kişi hakkında da 'kumar oynanması için yer ve imkan sağlamak' suçundan işlem yaptı. Daha önce de siyasi parti tabelaları altında kumar oynatılan işyeri ise 1 yıl süre ile kapatıldı.

Kumar oynayan 19 kişi geçen Haziran ayında da yine 'Mert Holding' ve 'Bingo Lotto A.Ş.' tabelası asılan binada yakalanmıştı.

PAYLAŞ