İbrahim Erkal, Erdoğan'ın hedef koyduğu rakama ulaştı

Taktığı çengelli iğne ile çok konuşulan İbrahim Erkal üçüncü defa baba olmanın heyecanını yaşayacak. Yakınlarının çengelli iğne ailesi adını verdiği Erkal ailesi kız bebek bekliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Huber Köşkü'de verdiği iftar yemeğinde kravat yerine taktığı çengelli iğneyle tüm dikkatleri üzerine çeken İbrahim Erkal'dan haber var. Dilara (13) ve Eralp (12) adlarında bir kız ve bir erkek çocuğu babası olan İbrahim Erkal yeniden baba oluyor.

DOKTORLAR "YÜZDE 85 KIZ" DEDİ

Habertürk'ten Esin Övet'in haberine göre İbrahim Erkal'ın eşi 3 aylık hamile. Doktorların yüzde 85 kız dediği bebek, 'Çengelli iğne ailesine' gelecek 3. çocuk.

ÇENGELLİ İĞNE İLE KONUŞULMUŞTU

Bir dönem 'Canısı' şarkısı ile müzik dünyasında fırtınalar estiriyordu İbrahim Erkal, sonra ortadan kaybolmuştu. Son olarak Cumhurbaşkanı'nın verdiği iftar yemeğinde çengelli iğnesiyle ortaya çıkan İbrahim Erkal, taktığı çengelli iğne ile konuşulmuştu.

İbrahim Erkal'ın yakınları güzel haberi sosyal medyadan yukarıdaki fotoğrafla duyurdu.

YENİ ALBÜMÜ İLE DÖNÜYOR

Uzun süredir müzik dünyasında da pek görünmeyen İbrahim Erkal, yeni şarkılardan oluşan, yedi şarkının yer aldığı albümü bir ay içinde çıkarmayı planlıyor.

ERDOĞAN'IN KOYDUĞU HEDEFE ULAŞTI

Öte yandan ünlü sanatçı her fırsatta 3 çocuk tavsiyesinde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın belirlediği rakama da ulaşmış olacak.

 

PAYLAŞ