İç çamaşırı giymeden erkek arkadaşıyla yemeğe çıktı

Ünlü televizyon yıldızı Jemma Lucy, erkek arkadaşı Stephen Bear ile gittikleri yemekte verdiği frikikle magazin manşetlerini süsledi.

Erkek arkadaşı ile iç çamaşır giymeden yemeğe çıkan EX On The Beach programının yıldızı Jemma Lucy, yemek çıkışı firikik verdi.

AYRILIK DEDİKODULARI ASILSIZ ÇIKTI

Jemma, erkek arkadaşı Stephen Bear ile Londra'de en çok sevdikleri restorana üzerinde aba şeklinde dar ve çoğu yeri kesildiği için vücut hatlarını gösteren gri elbisesi ile geldi. Çiftin hayranları arasında geçen haftalarda ayrılık dedikoduları yayılmıştı. Yemek boyunca bir birlerine sarılan ve öpüşen çift bu dedikoduları boşa çıkardı.

PROGRAMDA TANIŞIP SEVGİLİ OLDULAR

Tanıştıkları programda sonra aşk yaşayan çift şan Birleşik Krallığın en ayrılmaz çiftlerinde biri orak görülüyor. Çiftin ilk dönemlerde haklarında çıkan aş dedikodularına Jema twitter hesabından şu paylaşım ile cevap verdi: Bear benim arkadaşımdır. Hepsi bu kadar.. Aramazıda ilişki yok, neden aralarında ilişki olmadan iki insan yakın arkadaş oılamaz.

İşte ikilinin çok özel gecelerinden kareler;

Jemma Lucy ve Stephen BearJemma Lucy ve Stephen BearJemma Lucy ve Stephen BearJemma Lucy ve Stephen BearJemma Lucy ve Stephen BearJemma Lucy ve Stephen BearJemma Lucy ve Stephen BearJemma Lucy ve Stephen Bear

PAYLAŞ