İçerde'nin Melek'i Bensu Soral, Ölüm Sahnesinde Ağlamış

'İçerde'de Melek karakterine hayat veren Bensu Soral, diziye veda ettiği sahneyle ilgili "Aras başımda konuşurken ağladım. Sonra o sahneyi tekrar çektik." dedi.

Oyuncu Bensu Soral, 3 Adam'a konuk oldu. İçerde dizisinden ayrılmasıyla ilgili açıklama yapan Soral, bazı sahneler için itiraflarda bulundu.

"MELEK'İN ÖLECEĞİNİ BİLİYORDUK"

İçerde dizisinde Melek karakterine hayat veren Bensu Soral, "Bu işe başladığımızdan beri Melek'in öleceğini biliyorduk. Ama kimseyle paylaşmadık" dedi.

"ÇOK ÜZÜLDÜM AMA HAZIRLIKLIYDIM"

"Senaryoyu okurken hep 'acaba nerede ölüyorum' diye okudum" diyen Soral, "Sonra o gün geldi. Çok üzüldüm ama bu hikayenin bir parçası olduğu için hazırlıklıydım. Umarım daha güzel işlerde yine beraber oluruz" ifadelerini kullandı.

"ARAS BAŞIMDA KONUŞURKEN AĞLADIM"

Soral, dizideki ölüm sahnesiyle ilgili ise şöyle konuştu: "Üzerim örtülüydü, sürekli birileri geliyor. Aras'ı (Bulut İynemli) erkek kardeşime çok benzetiyorum. Tutamadım kendimi, Aras başımda konuşurken ağladım. Sonra o sahneyi tekrar çektik."

"İÇİM GEÇMİŞ, BİRAZ UYUMUŞUM"

26 yaşındaki oyuncu, "Yüzümün kapalı olduğu bir sahne çekiyorduk. O sahnede ise içim geçmiş biraz uyumuşum." itirafında bulundu.

PAYLAŞ