İngiliz kızı sosyal medyadan taciz eden polis ile ilgili flaş gelişme!

İngiltere'de yaşayan 19 yaşındaki Abby Bray'ı, Facebook'tan taciz ettiği ve çıplak fotoğraflarını gönderdiği iddia edilen Bursa'da görev yapan polis memuru Servet T. bu sabah açığa alındı.

İngiltere'de yaşayan Abby Bray, Facebook'ta polis memuru olduğu iddia edilen S.T. tarafından tacize uğradığını öne sürdü.

'16 YAŞINDAYIM' DEDİĞİ HALDE TACİZE DEVAM ETTİ

Kişisel Facebook hesabından olayı anlatan Abby, tüm konuşmaların ekran görüntülerini de paylaştı. Mesajlaşmalara göre, 19 yaşında olan Abby, '16 yaşındayım' demesine rağmen Servet T. ısrarlı tacizlerini sürdürdü. Çıplak fotoğraflarını gönderen Servet T. evlenmek için Abby Bray'i Türkiye'ye davet etti. Servet T. yazışmalarda, Abby'ye bakire olup olmadığını da sordu.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Facebook'ta "İnsanların bu tip sapıklara dikkat etmesi için paylaşıyorum" diyen Abby, başka genç kızların da bu sapıklığa maruz kalmaması için sosyal medya kullanıcılarından Servet T.'yi şikayet etmelerini istedi. Abby yazısını "Başka sapıklar da bana yazmayı denemekte kendilerini özgür hissedebilirler, onları da ifşa edip teker teker rapor edeceğim" şeklinde bittirdi. Kısa sürede yüzlerce kez paylaşılan yazı, sosyal medyada da gündem oluşturdu.

EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ POLİS MEMURUNU AÇIĞA ALDI

Servet T. binlerce tepki yağınca sosyal medya hesaplarını kapattı. Sosyal medya hesaplarından birçok kişi, Bursa Valiliği ve Bursa Amniyet Müdürlüğü'nün hesaplarını etiketleyerek, şikayet çağrısında bulundu. Bunun üzerine hareket geçen Bursa Emniyet Müdürlüğü, kadrosu Çarşı Polis Merkezi'nde olan ve Muradiye Devlet Hastanesi'nde görev yapan Servet T.'yi bu sabah açığa alarak soruşturma başlattı.

İngiliz Kız, Kendisini Taciz Eden Türk'ü İfşa Etti

PAYLAŞ