Instagram'ın zengin kızına şaşırtan suçlama!

Instagram'ın zengin çocuğu olarak ünlenen Julia Stakhiva hakkında, aslında 'milyarder kızı' olmadığı ve herkesi kendisiyle ilgili kandırdığı iddiaları ortaya atıldı.

Yaşadığı şatafatlı yaşam tarzı ile Instagram'ın zengin çocuğu olarak ünlenen 23 yaşındaki Julia Stakhiva hakkında, aslında 'milyarder kızı' olmadığı ve herkesi kendisiyle ilgili kandırdığı iddiaları ortaya atıldı.

SUÇLAMALARI REDDETTİ

İngiliz televizyonundaki This Morning programına katılan Stakhiva, kendisiyle ilgili ortaya atılan bu suçlamaları reddetti. Çalışmak için 'fazla güzel' olduğunu söyleyen genç kadın, babasının bir yemek şirketi olduğunu ve durumlarının gayet iyi olduğunu iddia etti. Kıyafetlerinin değerinin 2 milyon pound (yaklaşık 7 milyon 700 bin TL) olduğunu söyleyen Stakhiva, İngiltere'nin başkenti Londra'da yaşıyor.

SAÇLARINI KESTİRMEYE RUSYA'YA GİDİYOR

Sadece saçlarını kestirmek için bile Rusya'ya gidip geri döndüğünü iddia eden Ukraynalı kadın, katıldığı televizyon programında; herkesin zengin olabileceğini fakat güzelliğin doğuştan geldiğini, ailesinin ondan her zaman güzel, şık ve akıllı olmasını beklediğini söyledi.

KOZMETİK HARCAMALARI 695 BİN TL

Zenginliğini ilginç şekillerde kanıtlayan genç kadın, gece gezmelerinde sarhoş olmak istemiyor ve bunu engellemesi için bir asistan işe alıyor. Aylık olarak yaptırdığı kozmetik işlemlere yaklaşık 695 bin TL harcadığını iddia eden Stakhiva, Londra'da yaşadığı daireyi ise 7 bin 700 TL'ye kiraladı.

GEÇİÇİ OLARAK KİRALADIĞINI SÖYLEDİ

Ukraynalı kadının yaşadığı dairenin sahibi ise evini Rich Kids programında görmekten dolayı mutsuz olduğunu söylüyor. Guardian gazetesinin haberine göre; kiraladığı daireye kameraları davet eden Stakhiva, sanki ev ve içindeki eşyalar kendisine aitmiş gibi göstererek fotoğraf çekimleri yaptı. Instagram'ın zengin çocuğu olarak anılan Stakhiva ise haberlerde çıkan daireyi geçici bir süreliğine sadece kıyafetlerini koymak için kiraladığını, sürekli yaşadığı evin o daire olmadığını iddia etti.

PAYLAŞ