İnternette tartışan üniversiteli kızlar randevulaşıp birbirine girdi!

Trabzon'da sosyal medyada tartıştıkları kızları eve çağıran üniversite öğrencisi 3 kız, evlerine gelen kızlara biber gazı sıkıp, dayak attıktan sonra görüntülerini sosyal medyadan paylaştı.

Trabzon'da Ortahisar ilçesi Konaklar Mahallesi Taylan Sokak'ta bir öğrenci evinde kalan ve Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde öğrenim gören H. H. (25), N. Ç. (19) ve M.Y. (19), sosyal medya hesaplarından K.T. ve E.K. ile tartışmaya başladı.

BİBER GAZI SIKIP DÖVDÜLER, GÖRÜNTÜLERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTILAR

Tartışmanın ardından üniversite öğrencileri randevulaştıkları kızları evlerine çağırdı. Eve gelen kızları biber gazıyla etkisiz hale getiren üniversite öğrencileri daha sonra bu kızları döverek çektikleri görüntüleri de sosyal medya hesaplarından paylaştı.İnternette tartışan üniversiteli kızlar randevulaşıp birbirine girdi!GÖRÜNTÜLER TEPKİ ALINCA POLİS İNCELEME BAŞLATTI

Kısa sürede binlerce kişi tarafından sosyal medyada paylaşılan ve tepkiye neden olan görüntülere ilişkin polis ekipleri inceleme başlatırken, 3 öğrenci ve darp edilen 2 kişi dün gece gözaltına alındı.

ADLİYEYE ÇIKARILDILAR

Taksim Polis Karakolu'nda ifadeleri alınan H. H., N. Ç. ve M.Y., doktor raporunun ardından adliyeye sevk edildi. Adliyeye getirilişleri sırasında H. H. ve M.Y. arka kapıdan adliye içerisine alınırken, olayı görüntüleyen N.Ç. ise ana giriş kapısından adliyeye getirildi. "Kasten yaralama ve tehdit" suçlarından savcı karşısına çıkartılan üniversite öğrencilerinin sorguları sürüyor.

PAYLAŞ