İpi boynuna geçirdi! Ceset torbası istedi

Antalya'da direğe bağladığı iple intihara kalkıştıktan sonra bir vatandaşa, "Polise ihbar et, ceset torbasıyla buraya gelsinler" diyen 39 yaşındaki A.Ş., son anda kurtarıldı.

Antalya'da direğe bağladığı iple intihara kalkışan 39 yaşındaki A.Ş., polis ekipleri tarafından kurtarıldı.

VATANDAŞ ENGELLEMEK İSTEDİ

Muratpaşa İlçesi Soğuksu Mahallesi'ndeki olay, dün saat 23.00 sıralarında meydana geldi. Akif İnce, Toroslar Caddesi'ndeki kapalı pazarda A.Ş'nin direğe bağladığı ipi boynuna geçirerek kendisini asmaya çalıştığını görünce onu engellemek istedi.

"CESET TORBASIYLA BURAYA GELSİNLER"

Akif İnce'nin yanına yaklaşmasına izin vermeyen A.Ş., "Beni polise ihbar et, ceset torbasıyla buraya gelsinler" diyerek ipi boynuna geçirerek beklemeye başladı. İnce'nin haber vermesi üzerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

SON ANDA KURTARILDI

Polis ve sağlık görevlileri, A.Ş.'yi ikna etmeye çalıştı. Polis ekipleri uzun süren çabalar sonunda bir anlık dalgınlığından faydalandıkları A.Ş.'yi ayaklarında tutarak boynundaki ipi çıkardı. Hazır bekletilen ambulansa bindirilen A.Ş., hastaneye gönderildi.

"BİR AYAĞINDAN TUTUP KALDIRDILAR"

Akif İnce ne olduğunu anlamadığını ve bir anda kendisini olayın içinde bulduğunu belirtti. A.Ş.'yi vazgeçirmeye çalıştığını anlatan İnce, "Yanına gidince, 'Beni polise şikayet et, ceset torbasıyla buraya gelsinler' dedi. Polisler geldiğinde ipi boynuna geçirmişti zaten. Sonra bir ayağından tutup kurtardılar yoksa intihar edecekti" diye konuştu.

PAYLAŞ