Irina Shayk'ın kıyafetindeki detay, hamilelik dedikodusunu alevlendirdi

Victoria's Secret'ın moda şovunda ilk kez 'kanat takan' Irina Shayk'ın karın bölgesini kapatan tasarımlar giymesi hamile olduğu dedikodularını alevlendirdi.

Dünyada ilgiyle takip edilen iç çamaşırı markası Victoria's Secret defilesi 30 Kasım 2016 gecesi ilk kez Paris'te gerçekleşti. Birbirinden güzel mankenlerin yer aldığı 2016 Victoria's Secret Fashion Show'da birçok ilk yaşandı.

KIDEMLİLERLE YENİLER BİR ARADA

Ünlü modeller Irina Shayk ve Bella Hadid, ilk kez 'kanat taktığı' gecede Gigi Hadid ve Kendall Jenner gibi son dönemin en gözde modelleri, Adriana Lima ve Alessandra Ambrosio gibi kıdemli Victoria's Secret modelleriyle aynı podyumda yürüdü.

IRINA SHAYK HAMİLE Mİ?

Öte yandan sevgilisi Bradley Cooper'dan hamile olduğu ileri sürülen Shayk'ın diğer 'meleklerden' daha kapalı özellikle de karın bölgesini gizleyen tasarımlar giymesi de bu söylentileri alevlendirdi.

İşte Irina'nın şovundan kareler;

Victoria s Secret a Irina Shayk Damga VurduVictoria s Secret a Irina Shayk Damga VurduVictoria s Secret a Irina Shayk Damga VurduVictoria s Secret a Irina Shayk Damga VurduVictoria s Secret a Irina Shayk Damga VurduVictoria s Secret a Irina Shayk Damga VurduVictoria s Secret a Irina Shayk Damga Vurdu

PAYLAŞ