İş yeri sahibini şaşkına çeviren manzara

Bursa'da bir iş yerine giren hırsızlar, çaldıkları kasayı şeftali bahçesine attı. İş yerinin sahibi, kasasını parçalanmış ve evraklar dağılmış halde görünce şaşkına döndü.

Bursa'da bir iş yerine giren hırsızlar, çaldıkları kasayı parçalayarak şeftali bahçesine attı.

KORKULUKLARI KESTİLER

Olay, Yıldırım Yiğitler Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, hırsızlar, bir oto yedek parça dükkanına girdi. Ali A.'ya ait dükkanın arka korkuluklarını kesen hırsızlar, içeri girerek değerli bir şeyler aradı.

200 KİLO KASAYI ÇALDILAR

Hırsızlar, çelik kasayı açmaya çalıştı. Bundan başarılı olamayan hırsızlar, yaklaşık 200 kilo ağırlığındaki kasayı girdikleri yerden dışarı çıkardı. Kasayı açmak için tenha bir yer arayan hırsızlar, soluğu şeftali bahçelerinde aldı.

EVRAKLARI SAÇTILAR

Kasayı yanlarında getirdikleri aletlerle açan hırsızlar, içindeki evrakları sağa sola saçarken, yaklaşık bin lira kadar bozuk para, tapu ve 1 adet çeki aldı. Başka bir şey bulamayan hırsızlar, parçaladıkları kasayı bırakarak kayıplara kaçtı.

GÖZLERİNE İNANAMADI

Dükkana geldiğinde çelik kasanın olmadığını fark eden iş yeri sahibi, gelen telefonla kasasına kısa sürede ulaştı. Kasanın bulunduğu yere giden firma sahibi gözlerine inanamadı.

POLİS PEŞLERİNE DÜŞTÜ

Kasadaki her şeyin etrafa saçılmış olduğunu gören dükkan sahibi, polise haber verdi. Parmak izi, sigara izmariti ve araç tekerinden yola çıkan polis, hırsız ya da hırsızları arıyor.

PAYLAŞ