İskoç Lordu milyon Euro'luk yatla Türkiye'ye tatile geldi

İskoç Lordu İrwine Laidlaw ailesiyle birlikte 35 milyon Euro'luk lüks bir yatla Muğla'nın Bodrum ilçesine tatil için geldi.

İskoç Lordu İrwine Laidlaw'ın ultra lüks yatı Sea Walk, Muğla'nın Bodrum ilçesine geldi. Laidlaw'ın yakınlarıyla denize girip, su sporları yaptı.

35 MİLYON EURO, 68 METRE UZUNLUK

İskoç milyarder ve İskoçya Avam Kamarası'nın Muhafazakar Parti Üyesi Lord İrwine Laidlaw, eşi Christine Laidlaw için yaptırdığı 'Sea Walk' isimli 35 milyon Euro değerindeki 68 metrelik ultra lüks yatı, bu sabah Yunanistan'ın Mikonos Adası'ndan Bodrum'a gelerek Yavıkavak mahallesindeki Koyunbaba Koyu açıklarında demirledi. Yarışlara katıldığı at ve otomobilleri, klasik otomobil koleksiyonu ve 750 milyon poundluk serveti ile adından sıkça söz ettiren İrwine Laidlaw'ın yatta eşi, kısı, damadı ve diğer yakınları ile tatil yaptığı öğrenildi. Laidlaw, gün boyu yakınlarıyla yatın çevresinde yüzerken, kızı ve damadı jet-skiye binip, su sporları yaptı.

ÜÇ GÜN BODRUM'DA KALACAKLAR

Laidlaw'ın üzerinde helikopter pisti, iki yüzme havuzu, jakuzi, kütüphane sinema salonu, dört master kabini, su sporları merkezi, uydu bağlantısı bulunan ve dolu depo ile 8 bin mil yol kat eden ultra lüks yatı Sea Walk, yeri ve yabancı turistlerin ilgi odağı oldu. Bazıları yatın fotoğraflarını çekti. Lord Laidlaw ve yakınlarıın üç gün Bodrum ve Gökova'nın cennet koylarında tatil yaptıktan sonra Yunanistan'ın Sömbeki (Simi) Adası'na geçecekleri öğrenildi.

PAYLAŞ