İstanbul bu defileyi konuşuyor! Yeni kimliğiyle yürüdü

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında düzenlenen Deniz Berdan defilesinde podyuma, Rüzgar Erkoçlar ve Athena'nın "Ses Etme" klibinde oynayan Onur Gökhan Gökçek de çıktı.

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında düzenlenen Deniz Berdan defilesinde podyuma, Rüzgar Erkoçlar ve Athena'nın "Ses Etme" klibinde oynadıktan sonra ünlenen Onur Gökhan Gökçek de çıktı.

NEON RENKLER ÖN PLANDA

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, bugün dördüncü gününde. 15 Ekim'e kadar sürecek olan İstanbul Moda Haftası kapsamında dün düzenlenen defileler arasında, hakkında en çok konuşulanı, tasarımcı Deniz Berdan'a aitti. Eğlenceli, pop tadında bir koleksiyonu tanıtan Deniz Berdan'ın tasarımlarında eğlenceli grafik desenler, canlı ve neon renkler öne çıktı.

ATHENA'NIN KLİP YILDIZI

Podyumdaki modeller arasında en dikkat çekenlerden biri, Athena'nın ''drug queen'' temalı "Ses Etme" klibinde oynayan Onur Gökhan Gökçek oldu. Renkli tasarımlarla podyumda yürüyen Gökçek, oyunculuk yeteneğini de konuşturdu. Gökçek, defileye hazırlanırken çektiği bu fotoğrafı Instagram hesabında paylaştı.

RÜZGAR ERKOÇLAR İLK KEZ PODYUMDA

Deniz Berdan defilesinde dikkat çeken bir başka model ise Rüzgar Erkoçlar oldu. Cinsiyet değiştirme ameliyatından sonra oyunculuğu bırakan Erkoçlar, yeni kimliğiyle ilk kez podyumda yürüdü. Erkoçlar, defilenin ruhuna uygun olarak, eğlenceli bir podyum yürüyüşü gerçekleştirdi.

PAYLAŞ