İşte Çağatay'ın en büyük hayali

Üç yıldır teknede yaşayan Yusuf Güney yeni albümüyle sessizliğini bozarken, tekne hayatı ve Çağatay Ulusoy'un kaptanlık hayaliyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz aylarda "Kaptan" adını verdiği albümüyle sessizliğini bozan Yusuf Güney, 2013 yılından beri teknede yaşıyor. Tarabya marinaya demirli teknesinde yaşamının önemli bir kısmını geçiren ünlü popçu Yusuf Güney, bir AVM'de objektiflere takıldı.

''LÜKS DEĞİL İHTİYAÇ''

Tekne aşığı olan Güney, "Teknemin olması lüks değil bir ihtiyaç. Teknede yaşam sürmek için milyoner olmaya gerek yok. Bunu bir yatırım olarak görüyorum.

''ÇAĞATAY, TEKNE AŞIĞI AMA İŞGÜZAR''

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un da en büyük hayalinin kaptan olmak olduğunu şu sözlerle dile getirdi. "Çağatay, tekneye aşırı düşkün ama çok işgüzar. Hep çalışmak arzusunda olduğu için bir türlü tekneye ve denize odaklanamıyor.

''NUH DİYOR PEYGAMBER DEMİYOR''

Bana sık sık en büyük hayalinin tekne sahibi olup kaptan olmak olduğunu söylüyor. Çağatay'a "Gel seni kaptan yapayım diyorum ama Nuh diyor peygamber" demiyor. Geçenlerde iki gün geldi ama üçüncü gün yelkenler fora. 'Bu işi yapamayacağım' dedi. Yoğun iş temposundan kurtulup denize gelmeli hem ona kaptanlık çok yakışır. Davetimi yineliyorum"

Sonrasında ise, tekne için bir kaç eksik malzemesini almaya geldiğini söyleyen yakışıklı şarkıcı, yaptığı kısa bir alışveriş turunun ardından bir kafede günün yorgunluğunu attı.

PAYLAŞ