İşte koca bulamayan Hanife'nin babası!

İzdivaç programında şöhreti yakalayan Hanife Gürdal, sosyal medyadan ailesiyle ilgili paylaşımlarda bulundu. İki kız kardeşi bulunan Hanife'nin bir de erkek kardeşi var.

İzdivaç programında uzun zamandan beridir eş adayını arayan, ancak bu zamana kadar gelen sayısız talibini geri gönderen Hanife'nin, nasıl bir aileden geldiği herkes tarafından merak ediliyordu.

ORTA GELİRLİ PROFİLİ ÇİZİYORLAR

Sosyal medyayı aktif kullanan ve buradan yaptığı reklamlarla da önemli paralar kazanan Hanife, ailesiyle ilgili paylaşımlara da zaman zaman yer veriyor. Anne ve babası klasik bir orta gelirli profili çizen Hanife'nin 2'si kız, bir de erkek kardeşi bulunuyor.

KIZKARDEŞLERİNDEN BİRİ ÖZEL GÜVENLİK

Kızkardeşlerinden büyük olanın ismi Emine Büşra ve özel güvenlik olarak çalışıyor. Geçen yıla kadar başı açık olan Emine Büşra sonradan kapanmış. Diğer kız kardeşleri Hamide ise başörtüsüz...

İşte Hanife'nin ailesiyle ilgili paylaşımları;

Hanife nin ailesi ortaya çıktıHanife nin ailesi ortaya çıktıHanife nin ailesi ortaya çıktıHanife nin ailesi ortaya çıktıHanife nin ailesi ortaya çıktıHanife nin ailesi ortaya çıktıHanife nin ailesi ortaya çıktıHanife nin ailesi ortaya çıktı

PAYLAŞ