İtalyan Ekibi Palermo'nun Yeni Sahibi Paul Baccaglini Oldu

İtalyan ekibi Palermo'nun tüm hisselerini satın alan Paul Baccaglini, sempatik ve aykırı kişiliğiyle tüm dikkatleri üzerine çekti.

Serie A'da kümede kalma mücadelesi veren Palermo'da başkan değişti. Kulüpte 15 senede 36 kez teknik direktör değişikliğine giden başkan Maurizio Zamparini, istifa ederek görevi bıraktı. Yeni başkan 33 yaşında, sıradışı bir isim oldu. Kulübün %100 hissesini satın alarak Sicilya ekibinin yeni sahibi de olan Paul Baccaglini, başkanlık koltuğuna oturdu.

İtalyan bir anne ve Amerikalı bir babanın oğlu olarak ABD'de doğan Baccaglini, bir süre önceye kadar Çizme'deki Tv ve radyo kanallarında sunucu ve moderatör olarak program yapıyordu.

VÜCUDU DÖVMEYLE DOLU

Sempatik ve aykırı kişiliğiyle dikkatleri üzerine çeken Baccaglini, televizyon programlarında gerçekleştirdiği sıradışı tavırlar kadar tüm vücudunu kaplayan dövmelerle de ilgi topladı.

Futbol Kulübü'nün başına geçen sıra dışı ismin kendisi ise basketçi. İtalyan Kulübü Padua'nın genç takımlarında oynamışlığı var. Sicilya Adası'nın pembe siyahlı kulübü Palermo, 27. hafta itibariyle 15 puanla ligde sondan üçüncü sırada yer alıyor.

Kaynak: Skorer

PAYLAŞ