İtalyanlar duyurdu! İşte Caner Erkin'in yeni takımı

İtalyan basını, Inter'in yeni hocası Frank de Boer'in kadroda düşünmediği milli futbolcu Caner Erkin'in İtalya Serie A ekiplerinden Genoa'ya transfer olacağını yazdı.

Fenerbahçe ile sözleşmesininin sona ermesinin ardından Inter'e transfer olan Caner Erkin'in İtalya macerası iyi başlamadı.

Inter yönetimi, Caner Erkin'in transferini isteyen teknik direktör Roberto Mancini ile yollarını ayırınca, milli futbolcunun bütün hesapları alt üst oldu.

FRANK DE BOER, CANER'İ İSTEMİYOR

Roberto Mancini'nin ardından İnter'in yeni teknik direktörü olan Frank de Boer, Caner'i istemediğini kesin olarak yönetime bildirdi.

MENAJERİ KULÜPLERİ AÇIKLADI

Caner Erkin'in menajeri Batur Altıparmak, önceki gün yaptığı açıklamada, İspanya ve İngiltere'den 3 kulüpten teklif aldıklarını belirterek, milli futbolcunun en kısa sürede karar vereceğini söyledi.

İTALYANLAR YENİ TAKIMINI AÇIKLADI

Menajer Altıparmak'ın İngiltere ve İspanya iddialarına karşın İtalyan basını, Caner Erkin'in Çizme'de kalacağını yazdı ve hatta yeni kulübünü bile açıkladı.

İtalyan medyasına göre Inter, Caner Erkin'i Genoa'ya gönderecek. Genoa da böylece, Inter'e sattığı Ansaldi'nin boşluğunu Caner ile dolduracak.

(Kaynak: Hürriyet)

PAYLAŞ