Kapı açılmayınca polis çağırdı, amca yeğeni kanlar içinde buldu!

İzmir'de amcasıyla birlikte ev kiralayan Şeyma S. sabah saatlerinde amcası tarafından öldürüldü. Yeğenini vuran amca Turan S. ardından kendi kafasına sıkarak intihar etti.

İzmir'in Çiğli ilçesinde 35 yaşındaki Turan S., yeğeni Şeyma S. ile sabah saatlerinde ev kiraladı. Yeğeniyle tartışmaya başlayan amca Turan S., yeğenini silahla göğsünden vurarak öldürdükten sonra kendi kafasına sıkarak intihar etti.

SABAH SAATLERİNDE BİRLİKTE EV KİRALADILAR

İzmir'in Çiğli ilçesinde Turan S. ve yeğeni Şeyma S. sabah saatlerinde bir ev kiraladı. Öğleden sonra kiralama sözleşmesini imzalatmak için eve gelen ev sahibi, kapıyı açan olmayınca kendi anahtarı ile açmaya çalıştı. Ev sahibi kapıyı açamayınca durumdan şüphelenerek polis ekiplerine haber verdi.

AMCA VE YEĞENİ KANLAR İÇİNDE BULUNDU

İhbar üzerine gelen polis ekipleri çilingir vasıtasıyla kapıyı açarak eve girdi. Eve giren polis ekipleri salonda iki kişinin kanlar içinde yattığını gördü. Polis ekipleri tarafından çağrılan sağlık görevlileri yaptıkları incelemenin ardından iki şahsın hayatını kaybettiğini belirledi.

YEĞENİNİ VURDUKTAN SONRA KENDİ KAFASINA ATEŞ ETTİ

Olay yeri inceleme ekipleri tarafından yapılan incelemenin ardından amca Turan S.'nin yeğeni Şeyma S.'yi göğsünden vurduktan sonra kendi kafasına ateş ederek intihar ettiğini belirlendi. Polis ekipleri amca ile yeğenin birlikte neden ev kiraladıklarını bulmak için soruşturma başlattı.

Kapı açılmayınca polis çağırdı, amca yeğeni kanlar içinde buldu!

PAYLAŞ