Karakol saldırısından dehşet veren fotoğraflar geldi!

Van'ın İpekyolu ilçesinde 2 Nisan Polis Merkezi'ne teröristlerce patlayıcı yüklü araçla saldırı düzenlendi. Saldırı sonrası gelen fotoğraflar patlamanın şiddetini ortaya koydu.

İpekyolu ilçesindeki 2 Nisan Polis Merkezi'ne teröristlerce patlayıcı yüklü araçla saldırı gerçekleştirildi. Şiddetli patlamada, çoğu sivil yaklaşık 20 kişi yaralandı. Bölgeye ambulanslar sevk edildi. Olay yerinden gelen görüntüler patlamanın şiddetini gözler önüne serdi.

İşte patlamadan ilk fotoğraflar:

Van da 2 Nisan Karakolu na Yapılan Saldırının İlk Görüntüleri Ortaya ÇıktıVan da 2 Nisan Karakolu na Yapılan Saldırının İlk Görüntüleri Ortaya ÇıktıVan da 2 Nisan Karakolu na Yapılan Saldırının İlk Görüntüleri Ortaya ÇıktıVan da 2 Nisan Karakolu na Yapılan Saldırının İlk Görüntüleri Ortaya ÇıktıVan da 2 Nisan Karakolu na Yapılan Saldırının İlk Görüntüleri Ortaya ÇıktıVan da 2 Nisan Karakolu na Yapılan Saldırının İlk Görüntüleri Ortaya ÇıktıVan da 2 Nisan Karakolu na Yapılan Saldırının İlk Görüntüleri Ortaya ÇıktıVan da 2 Nisan Karakolu na Yapılan Saldırının İlk Görüntüleri Ortaya ÇıktıVan da 2 Nisan Karakolu na Yapılan Saldırının İlk Görüntüleri Ortaya Çıktı


 

 

 

PAYLAŞ