Karargah Personeli ve Ailelerinden El Bab Kahramanlarına Sürpriz

Kara Kuvvetleri Komutanlığı karargah personeli ve aileleri, El Bab'da DEAŞ'li teröristlerle göğüs göğüse çarpışan kahraman Türk askerine bir sürpriz hazırladı.

Kara Kuvetleri Komutanlığı karagah personeli ve aileleri tarafından hazırlanan yemekler ve mektuplar, El Bab'da göğüs göğüse çarpışan kahraman Türk askerine gönderildi.

Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında, terör örgütü DEAŞ'ı temizlemek için başlatılan El Bab operasyonu 24 Şubat itibariyle tamamlandı. Teröristlerle kahramanca çarpışan Türk askeri, görevini başarıyla sonlandırdı.


EL BAB KAHRAMANLARINA SÜRPRİZ

Kara Kuvetleri Komutanlığı karargah personeli ve aileleri, El Bab kahramanlarına bir sürpriz hazırladı. Bab'daki Türk askerleri için yemekler hazırlandı, mektuplar yazıldı. Bu ikramlar kolilerle El Bab'a gönderildi.


"ANNE BEN DE RESİM YAPACAĞIM"

Hazırlanan ikramlarla birlikte miniklerin yazdığı mektuplar da askerlere gönderildi. Bir ikramın üzerindeki resimde "Mehmetçiklerimiz afiyetle yiyin İnşallah. Kızım Aza 'anne ben de resim yapacağım' dedi. Ben de kırmadım yazdım. Allah'ım sizi korusun" notu yer aldı.

PAYLAŞ