Kardashian'ın bikinili pozları Kenya West'i çileden çıkardı

Bir süredir evlilikleri üzerinde kara bulutlar dolaştığı iddia edilen çiftin bu kez gerçekten büyük bir kavgaya tutuştuğu ileri sürüldü.

Magazin sitelerinin öne sürdüğüne göre Kim Kardashian ile Kanye West arasındaki bu kavganın kıvılcımını da ünlü yıldızın geçen hafta gittiği Meksika tatilinde çekilen fotoğrafları ateşledi. 38 yaşındaki Kanye West, iki çocuğunu da alıp Meksika'ya giden Kardashian'ın bikinili pozlarını basında görmekten hiç memnun olmadı. Ama iddialara göre bu olayın sadece bir yüzü. Tartışmanın bir de öncesi var.

BİKİNİLİ POZLARI ÇİLEDEN ÇIKARDI

Kanye West, iş için Los Angeles dışına çıkacağını ama bu kez yalnız gitmek istediğini söyleyince Kardashian da buna karşılık Meksika tatiline çıkma kararı aldı. West, karısına "sonra ben de size katılırım" dediyse de sözünde durmadı ve Kim Kardashian ile iki çocuğunun yanına gitmekten vazgeçti. Bunun üzerine Kardashian da Meksika tatilini birkaç gün daha uzattı. Ünlü yıldızın bu kararı Kanye West'i kızdırdı. Daha sonra Kim Kardashian'ın çocuklarıyla çıktığı bu tatilde çekilen bikinili pozları da West'i iyice çileden çıkardı.

''GERGİNLİĞİ ATEŞLEYEN BAHANELER''

Kim Kardashian'ın bir süredir Kanye West'in hayatında kendisi ve çocuklarının değil işlerinin öncelikli olduğunu ve kocasının gölgesiyle yaşamak zorunda kaldığını kardeşlerine anlattığı ileri sürülüyor. Bu iddialar ile ilgili olarak yapılan yorumlar da ilginç. Buna göre çiftin bir süredir zaten inişli - çıkışlı bir ilişki sürdürdüğü bütün bu olayların sadece gerginliği ateşleyen bahaneler olduğu konuşuluyor.

PAYLAŞ