Kavgada yeni perde: Bu filmin sonu kötü olacak

Mehmet Demirkol, "Bu filmin sonu kötü… Kim kazanırsa kazansın büyük kaybeden olacak. Terim kazanırsa Arda'yı dışarıda bırakacak. Arda kazanırsa Fatih Terim'i yiyen kişi olacak." dedi.

Futbol yorumcusu Mehmet Demirkol, 2-0 yenildiğimiz İzlanda karşılaşmasının ardından NTVSpor canlı yayınına katıldı.

Demirkol, "Bu filmin sonu kötü… O kadar kötü yönettiler ki kim kazanırsa kazansın büyük kaybeden olacak." ifadelerini kullanırken şunları söyledi:

"Bu sadece kapris takımı… Fatih Terim'in çıkardığı kadro bu yani… Kazanamazsan kaprisinden buraya geliyorsun. Bütün oyuncuların attığı golün toplamı Arda Turan'dan 2 gol fazla sadece…"

"TERİM MAÇI KAZANABİLİRDİ"

"Ben İzlanda'yı yenebileceğimizi düşünüyordum ama İzlanda deşifre olmuş bir takım nasıl oynayacağı biliniyor. Biz bu takımı yenebilirdik. Benim kızgınlığım buna zaten sadece Emre'nin yaptığı işi biz maçın tamamına yayabilsek. Bunu Fatih hoca yapabilirdi. Biz İzlanda'nın önüne geçeriz futbol anlamında…"

"Bizden öndeler bu konuda takdir ediyorum. Ama Fatih hoca malesef bunu düşünmüyor. Futbolun içinde kalmayan sürekli dışına çıkan hocanın kendisi… Problemimiz budur. Orada garip bir savaş dönüyor. Dünyanın her yerinde bu politika var. Sahanın içi hocanın işi… "

"O KADAR KÖTÜ YÖNETTİLER Kİ..."

"Dünyanın en pahalı teknik direktörü bunu çözebilmeli… Futbol direktörü ismini koyan kişiler bununla yüzleşmeli. Hocanın yardımcısı kim belli değil. Sahaya kimler çıkıyor bilmiyoruz."

Bu filmin sonu kötü… O kadar kötü yönettiler ki kim kazanırsa kazansın büyük kaybeden olacak. Terim kazanırsa Arda'yı dışarıda bırakan kişi olacak. Arda kazanırsa Fatih Terim'i yiyen kişi olacak. Arda'ya tavsiyem ben yerine biz diyor kendisini iyi anlatamıyor o yüzden söylüyorum. Anlatın bitsin yani bu iş…"

PAYLAŞ