Kavgayı ayıran genci vurup kaçmışlardı, bakın nereden çıktılar!

Antalya'nın Lara Halk plajında kurban bayramının ikinci gecesi kavgayı ayırmaya çalışan genci pompalı tüfekle öldüren sevgili çift yakalandı.

Antalya'nın Lara Halk plajında kurban bayramının ikinci gecesi kavgayı ayırmaya çalışan genci pompalı tüfekle öldüren sevgili çift yakalandı.

Kurban bayramı tatili için Konya'dan Antalya'ya gelen Orhan ve Serkan Tezcan kardeşler 13 Eylül gecesi saat 03.00 sırala Lara Halk Plajında, gelen bir kişinin, yanında getirdiği kadını darp ettiğini görmüştü.

AYIRMAYA ÇALIŞAN GENCİ VURUP KAÇMIŞLARDI

Kavgaya müdahale eden kardeşler ile ismi belirlenemeyen kişi arasında başlayan tartışma, kısa sürede kavgaya dönüş, bunun üzerine otomobilindeki pompalı tüfeğini alan kişi, Orhan Tezcan'ın karın bölgesine ateş etmişti. Kavga eden çift otomobille kaçarken, çevredekilerin haber vermesiyle olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri Tezcan'ı yakındaki özel bir hastaneye kaldırmıştı. 24 yaşındaki Orhan Tezcan, hastanede yapılan tüm müdahaleye rağmen hayatını kaybetmişti.

Kavga Eden Çifti Ayırırken Canından Oldu

SABAHA KARŞI OTOMOBİLDE UYURKEN BULUNDULAR

Olaydan sonra kaçan çifti yakalamak için İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü cinayet büro ekipleri çalışma başlattı. Tezcan ailesi ve diğer görgü tanıklarının ifadelerine başvuran ekipler, bölgedeki çok sayıda güvenlik kamerasının görüntülerini inceledi. Firari çiftin kullandığı aracın plakasını belirleyen polis, çalışmasını bu yönde sürdürdü. Polis, olayı gerçekleştiren Sabri Ş. ve Derya Ş. olduğunu belirledi. Ekipler, dün sabaha karşı Sabri Ş. ve Derya Ş.'yi Muratpaşa İlçesi'nde otomobilde uyurken yakaladı. Gözaltına alınan çift, sorgularının ardından çıkarıldıkları nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

PAYLAŞ