Kendisine şişe atan Hamit'e hayatının kıyağını yaptı

Galatasaray Teknik Direktörü Riekerink, yönetime rapor verdi: Chedjou ve Semih beklentimin altında kaldı. Hamit'ten yararlanabileceksem başka transfere ihtiyacım yok.

G.Saray Teknik Direktörü Riekerink'in yönetime sunduğu rapor ortaya çıktı. Milli maç arasında Başkan Dursun Özbek ve yöneticilere bir rapor sunan Hollandalı hoca, transfer talebinde de bulundu.

CHEDJOU VE SEMİH KAYA'NIN YERİNE TRANSFER!

Hollandalı hocanın, "Chedjou ve Semih Kaya ellerinden gelen çabayı gösteriyor. Ancak tüm çabalara rağmen 2 futbolcu beklentimin çok altında kaldı. Eğer ligde her hangi bir sorun yaşamak istemiyorsak mutlaka stoper transfer etmeliyiz" dediği öğrenildi.

HAMİT SÜRPRİZİ! KALABİLİR...

Riekerınk' in Hamit Altıntop'un durumuna göre transfer yapmaları gerektiğini yönetime ileterek, "Eğer Hamit'ten yararlanabileceksem onun mevkisinde başka bir transfere ihtiyacım yok" dedi.

Riekerink'in sakatlıklarla da ilgili olarak, "Sakat oyuncularımızın fazlalığı nedeniyle bir türlü tam kadroyla çalışma imkanı bulamadım. Sakat futbolcular iyileşince takımın genel seviyesinin artacağına eminim. Tam kadroyla her zaman daha başarılı sonuçlar alırız" ifadesini kullandığı belirlendi.

PAYLAŞ