Kılıçdaroğlu'ndan saldırı sonrası Hükümete flaş çağrı: Hazırız

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Elazığ'daki saldırıya ilişkin açıklama geldi. Kılıçdaroğlu, "Terörü bitirmek için muhalefetten ne istiyorsanız vermeye hazırız" dedi.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Elazığ'da yaşanan terör olayına ilişkin açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu, teröre karşı birliktelik mesajı vererek CHP olarak her türlü işbirliğine açık olduklarını belirtti.

"NE İSTİYORSANIZ VERMEYE HAZIRIZ"

Elazığ'da 3 polisin şehit olduğu saldırıyla ilgili gazetecilere açıklamalarda bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Terörü bitirmek için muhalefetten ne istiyorsanız vermeye hazırız.

"HER TRÜLÜ İMKANI SAĞLARIZ"

"Mücadele ise mücadele, yasa ise yasa. Her türlü imkanı sağlarız.

"SİZ DE TERÖRÜ BİTİRİN"

Bugüne kadar ne istediyseniz verdik. Ama siz de terörü bitirin. Terörle mücadele konusunda elimiz zayıf diye bir sorun olmamalı. Dolayısıyla terörle mücadelenizi yapın ve ülkeyi bu beladan kurtarın.

"HER TÜRLÜ KATKIYI YAPACAĞIZ"

Elimizden gelen her türlü katkıyı yapacağız. Buna uygun politikalar geliştirmek gerekiyor" dedi.

Elazığ'daki Patlamanın Şiddeti Fotoğraf KarelerindeSaldırıya Uğrayan Emniyet Müdürlüğü'nün İçi Görüntülendi! Görgü Tanığı Dehşeti AnlattıElazığ, Kan Vermek İçin Hastanelere Akın EttiFikri Işık: PKK Bölge Halkının Dertleriyle Değil, Küresel Güçlerin İstekleriyle Hareket Ediyor

Başbakan Yıldırım Hain Saldırının Yapıldığı Elazığ'a Gitti!

PAYLAŞ