Kimseyi beğenmiyordu, aradığı huzuru köyde buldu

Agresifliğiyle Kısmetse Olur'un geçtiğimiz sezonuna damga vuran Mehtap Taşkıran, yarışmadan sonra bambaşka biri oldu.

Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Kısmetse Olur' kızlarından Mehtap Taşkıran geçen sezona damga vuran isimlerden biriydi. Aslen Yozgat'lı olan Mehtap, babaannesi hastalınca soluğu memleketinde aldı.

YER SOFRASINDA YEMEK VERİYOR

Yarışmada agresif bir görüntü çizen Mehtap Taşkıran, memleketinde yer sofrasında yemek yerken böyle poz verirken, makyajsız hali de dikkatlerden kaçmıyor.

KIZIYLA KÖYÜNDE POZLAR VERDİ

Yaren isminde bir kızı olan Mehtap Taşkıran köyüne olan ziyaretinde onu da yanında götürdü. Kızıyla birlikte memleketinin köylerini gezen Mehtap Taşkıran bol bol da fotoğraf çektirdi.

BABAANNESİ İÇİN GİTTİ

Mehtap Taşkıran'ın köyüne olan ziyaretinin asıl sebebi babaannesinin rahatsızlığıydı. Onu ziyaret eden Mehtap Taşkıran babaannesinin iyi olduğunu da takipçileri ile paylaştı.

İşte Taşkıran'ın yeni yaşamından kareler;

Kısmetse Olur un Olaylı Yarışmacısı Mehtap Taşkıran Köylü Kızı OlduKısmetse Olur un Olaylı Yarışmacısı Mehtap Taşkıran Köylü Kızı OlduKısmetse Olur un Olaylı Yarışmacısı Mehtap Taşkıran Köylü Kızı OlduKısmetse Olur un Olaylı Yarışmacısı Mehtap Taşkıran Köylü Kızı OlduKısmetse Olur un Olaylı Yarışmacısı Mehtap Taşkıran Köylü Kızı OlduKısmetse Olur un Olaylı Yarışmacısı Mehtap Taşkıran Köylü Kızı Oldu

PAYLAŞ