Kiralık Aşk dizisinin kaybolan çalışanıyla ilgili sır perdesi

Kiralık Aşk dizisi setinde çalışan ve 10 gündür hiçbir haber alınamayan 22 yaşındaki Emrah Çakır'ın annesi gözyaşları içinde herkesten yardım istedi.

Kiralık Aşk dizisi setinde çalışan 22 yaşındaki Emrah Çakır kayıplara karıştı. Bayramın birinci günü evden ayrıldıktan sonra bir daha geri dönmeyen gencin annesi gözyaşlarına boğularak oğlunun bulunmasını istedi. Kayıp haberi üzerine dizi oyuncuları da sosyal medya üzerinden çağrı yaptı.

AİLESİNDEN HELALLİK İSTEDİ

Kiralık Aşk dizi setinde çalışan 22 yaşındaki Emrah Çakır'dan 10 gündür haber alınamıyor. Edinilen bilgiye göre, Ramazan Bayramı'nın ilk günü ağabeyinin aracını alarak Gebze'deki akrabalarının yanına giden Emrah Çakır geç saatlerde evinin bulunduğu Ümraniye'ye döndü. Daha sonra Ümraniye'de bulunan bir otoparka ağabeyinin aracını bıraktıktan sonra kayıplara karışan Emrah Çakır'ın ailesinden helallik istediği öğrenildi.

ANNESİ GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Ümraniye Dumlupınar Mahallesi Karadeniz Caddesi Timur Sokak'ta yaşayan gencin ailesi gözyaşları içinde oğullarından gelecek iyi bir haber bekliyor. Bir an önce oğlunun geri dönmesini isteyen Emrah Çakır'ın annesi Naime Çakır, gözyaşı dökerek oğlunun bulunması için yardım istedi.

"GÖREN, DUYAN VARSA BİZİ ARASIN"

Duyarlı vatandaşlara seslenen Emrah Çakır'ın ağabeyi Ahmet Çakır, "Bayramın ilk günü Gebze'ye kız kardeşime gitmişler. Orada 'Ben gideceğim' demiş biraderin arabasını almış. Gebze'de akşam 6 buçuk gibi çıkmış aracı getirmiş Ümraniye'de otoparka bırakmış akşam saat 11.30'da. Duyarlı vatandaşlara sesleniyorum herkesin evladı var, çocuğu var gören, duyan olursa bizi arasınlar biz gidip alırız" dedi.

"EVDEN GİDERKEN PARA ALMIŞ"

Kardeşinin bir problemi olmadığını belirten ağabey Çakır, "Emrah'ın hiçbir sorunu yoktu. Alkolü yoktu, kumarı yoktu. Bayramın ilk gününden akşam 6 gibi kayıptır. Giderken yanında malzeme olarak bir şey götürmemiş ama bildiğimiz şey 4 bin 500 lira para almış evden. Bin lira üzerinde de kendinde para vardı. Yani 5 bin 500 lira para ile gitmiş.Hiçbir irtibata geçemedik sadece bildiğiz şey bayramın 3'üncü günü Ümraniye'de ATM'den para çekmiş" dedi.

INSTAGRAM HESAPLARINDAN YARDIM İSTEDİLER

Kiralık Aşk'ın yıldızları Barış Arduç, Elçin Sangu ve Nergis Kumbasar 10 gündür haber alınamayan dizinin set asistanı Emrah Çakır için Instagram hesaplarından fotoğraf paylaşarak yardım istemişti.

 

PAYLAŞ