Kızının düğünü için öyle bir şey yaptı ki, o düğüne bile katılamadı!

İtalya'nın Torino kentinde yaşayan bir baba, kızına düğün hediyesi vermek için banka soydu. Payına düşen 30 bin Euro'yu kızına verip düğününe katılamadan yakalandı.

İtalya'nın Torino kentinde yaşayan bir baba, kızına düğün hediyesi vermek için banka soydu.Ülke basınında yer verilen haberlere göre; adı açıklanmayan adam, kızının düğün gününde Banca D'Alba adlı bankanın müdiresini bıçakla tehdit edip, onu ve müşterileri bir odaya kilitledikten sonra 150 bin Euro çaldı.

PARAYI KIZINA HEDİYE ETTİ, TUTUKLANDI

Soygundan payına düşen 30 bin Euro'yu kızına hediye eden baba ve bankayı beraber soyduğu diğer 4 çete üyesi yakalanarak, tutuklandı.

KIZINI KİLİSEYE GÖTÜREMEDEN YAKALANDI

Polis yetkilileri, daha önce de çeşitli suçlardan sabıkası olduğunu açıkladığı söz konusu babanın, geleneksel olduğu üzere nikahın kıyılacağı kiliseye kızını götüremeden yakayı ele verdiğini, bu nedenle düğüne de katılamadığını belirtti.

"HER ŞEYE RAĞMEN DÜĞNÜM OLACAK"

Evde son hazırlıklarını yaptığı sırada babası gözünün önünde gözaltına alınan gelinin, gözyaşları içinde, "Her şeye rağmen düğünüm olacak. Beni erkek kardeşim kiliseye götürecek" diyerek, törenin iptal edilmesini istemediği bildirildi.

PAYLAŞ