Klasik AVM alışverişinden sıkılanlara yüzen mağaza!

Dünya'da ilk kez vapur konseptiyle oluşturulan yüzen mağaza Kartal İskelesi'nden demir aldı. Adalar'a sefer yapacak ve kıyafet, ayakkabı ve çantaların satışa sunulacak.

Kartal İskelesi'nden Adalar'a sefer yapacak ve kıyafet, ayakkabı ve çantaların satışa sunulacağı yüzen mağaza vapuru demir aldı.

Kadın, erkek, çocuk kıyafet, ayakkabı ve çantalarının satışa sunulduğu alışveriş vapurunda dünyaca ünlü markaların ürünleri indirimli fiyatlarla müşterilere sunulacak.

HER AY FARKLI BİR ORGANİZASYON

Her ay değişik konseptlerde organizasyonlar yapılacak alışveriş vapuru için Şehit Adem Deniz klasik şehir hatları vapuru tercih edildi ve kültür mirası olan vapurda hiçbir değişiklik yapılmadı.

BİR AY BOYUNCA SEFERLERİNE DEVAM EDECEK

Kartal İskelesi'nden 1,5 saat sürecek Adalar seferleriyle müşterilerine farklı bir alışveriş tecrübesi yaşatan alışveriş vapuru,1 ay boyunca seferlerine devam edecek.

Vapur Turnesi AŞ CEO'su Hüseyin Tanrıverdi, şunları kaydetti: "İnsanlarımıza alışveriş merkezlerinde sıkıldıkları ortamdan daha farklı bir atmosferde daha farklı bir alışveriş imkanı sunuyoruz. İstanbul'da başlayan proje, şu an Kartal İskelesi'nde start alıyor. Daha sonra diğer şehirlerimizdeki müşterilerimize bu fırsatları ulaştıracağız."

DÜNYA'DA İLK VAPUR KONSEPTİ

Dünyada "ilk" kez vapur konseptiyle oluşturulan yüzen mağazanın hafta içi ve hafta sonu 10.00-22.00 saatleri arasında açık olacağı bildirildi.

PAYLAŞ