Kocasının ihanetiyle sarsılan Nagihan: Belden aşağısını...

İnternette tanıştığı bir kadına çıplak fotoğraflarını yollayan eşinin ihanetiyle sarsılan Nagihan Karadere, "Belden üstü tamam ama belden altını pek eşime benzetemedim" dedi.

Survivor yarışmacısı Nagihan eşinin ihanetiyle sarsıldı.Nagihan Karadere'nin eşi Uğur Gökçe internette tanıştığı bir kadına çıplak fotoğraflarını yolladı. Bu fotoğrafları gören Survivor Nagihan büyük bir şok yaşadı. Survivor Nagihan ruh halini canlı yayında gözyaşları içerisinde anlattı.

BAŞKA KADINA ÇIPLAK FOTOĞRAF GÖNDERDİ

Son günlerde çok sık rastlanan aldatılma hikayelerine bir yenisi daha eklendi. Survivor 2016 yarışmacısı Milli Atlet Nagihan Karadere eşinin ihanetiyle sarsıldı. Nagihan Karadere'nin eşi Uğur Gökçe internette tanıştığı bir kadına çıplak fotoğraflarını yolladı.

ADADA YARIŞIRKEN ALDATILMIŞ

'Nagihan'ın namuslu kocası' notu ile sosyal medyada paylaşılan fotoğraf büyük ses getirdi. Adada yarıştığı sırada ihanete uğradığını öğrenen Karadere, boşanma kararı aldı.

Nagihan Karadere telefonla bağlandığı Renkli Sayfalar programında ise şunları söyledi:

"Fotoğrafı görür görmez eşimi aradım nerdesin diye sordum. Acil görüşmemiz lazım dedim. O da şoka girdi, bir şey söyleyemedi yada konuşmak istemedi.

"BUNUN BİR AÇIKLAMASI YOK"

Ben bunun bir açıklaması olmadığını zaten biliyordum. Ne derse desin ben tatmin eden bir cevap veremeyecekti. O fotoğrafların eski olduğunu ve phoshop olduğunu söylüyor.

"BELDEN ALTINI BENZETEMEDİM"

Kaç yıllık evliyim. Belden üstü tamam ama belden altını pek eşime benzetemedim. Uğur'un bana inanılmaz çok faydası, katkısı oldu. Survivor'a ona güvenerek gittim. Hiç kimseye benimle ilgili laf söyletmedi. Kızıma nasıl baktığını ben biliyorum. İnanılmaz iyi bir insan. Ben Uğur'un buna yaptığına inanmak istemiyorum.

"BOŞANIRIM OLUR BİTER"

Bu olayı affedilecek bir yanı tabii ki olmaz. Bugüne kadar ufacık bir açığı olmadı. Başkalarına karşı ters bir bakışına dahi şahit olmadım. Tabii ki affedemem. Ama ayrılmak en kolayı. Veririm avukata boşanırım olur biter. Oturup konuşacağız.

"İLİŞKİMİZİN SONU İYİ GÖRÜNMÜYOR"

Şuan ayrı evlerdeyiz. Bu olay olduktan sonra eşimle konuşamadım. Şu durumda onu yalnız bırakmak da çok doğru olmayabilir. Bana her konuda anlayış gösteren bir insan. İlişkimizin sonu iyi görünmüyor.

"PAZARTESİ GÜNÜNE KADAR ÇÖZÜLÜR"

Ben ailem için savaş veren bir insanım. O kadar üzüldüm, o kadar yıprandım. Tam ayağa kalkma zamanımda bu şekidle bir olayla gündeme gelmek çpk üzücü. Bunu tarif etmek mümkün değil. Kızım büyüdüğü zaman da bunun açıklamasını yapamayacağım. Oturup konuşacağız, sanırım pazartesi gününe kadar olay çözülmüş olacaktır."

PAYLAŞ