Kriz büyüyor, yüzüne bile bakmadı

Galatasaray'da Ayhan Akman'dan özür dileyen Selçuk İnan, katıldığı antrenmanda Sabri Sarıoğlu'nun yüzüne bakmadı.

Spor Toto Süper Lig'deki Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde birbirleriyle sert biçimde tartışan Selçuk İnan ile Ayhan Akman, sarı kırmızılı takımın bugün yaptığı antrenmanda barıştı. Ancak idmanda yaşanan bir detay dikkatlerden kaçmadı.

Galatasaray'ın, Fenerbahçe ile oynadığı derbi maçta oyuna alınmadığı gerekçesiyle yardımcı antrenör Ayhan Akman'la tartışan ve bir ara kadro dışı bırakılması gündeme gelen takım kaptanı Selçuk İnan, daha sonra özür dileyince kriz çözülmüştü. Selçuk ve Ayhan bugünkü antrenman öncesinde tokalaşıp birbirlerine sarıldı ve aralarında bir sorun olmadığı mesajını verdi.

SELÇUK VE SABRİ BİRBİRLERİNDEN KAÇTI!

Ancak Selçuk İnan'la ilgili bir detay dikkatli gözlerden kaçmadı. Tecrübeli futbolcu, uzun süredir arasının açık olduğu belirtilen Sabri Sarıoğlu ile bir kez bile yan yana gelmedi.

DÜZ KOŞUDA BİLE YAN YANA GELMEDİLER

Antrenman sırasında birbirlerinden uzak durmaya gayret eden iki oyuncu, düz koşuda bile aynı sırada koşmadı. Selçuk en önde koşarken, Sabri arkalarda kalmayı tercih etti.

BİRBİRLERİNE SIRTLARINI DÖNDÜLER

Teknik direktör Jan Olde Riekerink, önce Sabri, ardından Selçuk'la saha ortasında özel görüşmeler yaptı. Bu konuşmalar sırasında iki futbolcunun birbirlerine sırtlarını döndüğü görüldü.

SABRİ: 'O BENİ DE YEMİŞTİ' DEMİŞTİ

2-0'lık Fenerbahçe yenilgisi sonrasında Sabri Sarıoğlu, tüm takım arkadaşları ve hocalarının önünde Selçuk İnan'a ağır suçlamalarda bulunmuştu. Eski başkan Ünal Aysal döneminde kadro dışı bırakılmasını unutmayan Sabri, "Onlar zaten daha önce beni de yemişti. Kadro dışı kalmamı sağlamışlardı" diyerek Selçuk İnan ve ona yakın futbolcuları suçlamıştı.

PAYLAŞ