Kulübün Başkan Yardımcısı alınan kupaya inanamadı

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin, teknik direktör Jan Olde Riekerink'in 2. kupasını kaldırmasına 'Enteresan' yorumunda bulundu.

Süper Kupa maçının ardından Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin kupayı kazandıkları için mutlu olduklarını söyledi.

"LİGDE BAŞARILI OLMAK İÇİN UĞRAŞACAĞIZ"

Kupayı taraftarlarına armağan eden Sezgin, "İnşallah önümüzde de yeni bir lig başlıyor. Bunda da başarılı olmak için uğraşacak takımımız. Lige hazırlanıyoruz takımımız da iyi. Kupalara alışık bir takım Galatasaray. Dolayısıyla biz bunu başarmış bir yönetim olarak taraftarların da takdirini bekliyoruz. Bütün herkesin takdirini bekliyoruz." diye konuştu.

"ENTERESAN"

Hollandalı teknik adam Riekerink'in ikinci kupasını kaldırmasına 'Enteresan' diyen Sezgin, "Neticede çok gol attık, Muslera hiç gol yemedi; Chedjou attığı için böyle konuşuyorum. Riekerink'in 2. kupası oluyor, enteresan bir şekilde. Bundan sonra lig başlıyor. İlk maçımızı İstanbul'da Karabük'te oynayacağız, sonra deplasman ve milli ara. Serüven başlıyor. Bu sezon şampiyon bitirirsek Avrupa'ya gideceğiz." ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ