Lens, muhabirin sorusuna kızdı: Neden bunu soruyorsun

Hollanda Milli Takımı'nın aday kadrosuna davet edilmeyen Lens'e bu durumun sorulması üzerine Hollandalı yıldız, Bugün Hollanda Milli Takımı'nın günü değil. Neden bunu soruyorsun" diye tepki gösterdi.

UEFA Avrupa Ligi'nde Kadıköy'de Feyenoord'u 1-0 mağlup etmeyi başaran Fenerbahçe'de Hollandalı kanat oyuncusu Jeremain Lens maçın ardından açıklamalarda bulundu.

"NEDEN BU SORUYU SORUYORSUN?"

Hollanda Milli Takımı'nın aday kadrosuna davet edilmeyen Lens'e bu durumun sorulması üzerine Hollandalı yıldız, "Bu gelecekler alakalı bir konu. Şu anda bu maçı konuşmak istiyorum. Bugün Hollanda Milli Takımı'nın günü değil. Neden bunu soruyorsun" diye tepki gösterdi.

"İYİ OLAN TARAF BİZDİK"

Özellikle ilk yarı çok iyi oynadıklarını vurgulayan Jeremain Lens, "Futbolcu olarak sahada neler yapabildiğini göstermeniz gerekir. İlk 30 dakikada harika oynadık. Çok kompakt bir görüntü sergiledik ve şanslar yakaladık. Feyenoord ikinci yarı daha iyi oynamaya başlasa da genel olarak biz iyi olan taraftık" ifadelerini kullandı.

Feyenoord karşısında sahada kaldığı sürece performansıyla beğeniler toplayan Lens, 85. dakikada sakatlanmış ve yerini Alper Potuk'a bırakmıştı.

Kaynak: Sporx

PAYLAŞ