Lens, Sunderland'e Mesaj Gönderdi: Benden Habersiz Teklif Kabul Etmeyin

Bonservisi Sunderland'de bulunan Fenerbahçeli Jeremain Lens, kulübüne "Ben burada kalmak istiyorum. Benden habersiz başka kulübün teklifini kabul etmeyin." dedi.

Sezon sonunda Fenerbahçe'de kalıp kalmayacağı belirsizliğini koruyan Jeremain Lens, bonservisini elinde bulunduran Sunderland Kulübü'ne mesaj gönderdi.

Fanatik'in haberine göre Hollandalı futbolcu İngiliz yönetimine, "Fenerbahçe'de yeni bir sayfa açtım. Burada çok mutluyum. Benim kararım kesin, kariyerimi Fenerbahçe'de sürdüreceğim. Benden habersiz başka bir kulübün teklifini kabul etmeyin. Bu konuda sizden anlayış bekliyorum" dedi. Sunderland yönetiminin de Lens'e sezon sonunda bu konuyu değerlendirecekleri yönünde söz verdiği ifade edildi.

"KÜME DÜŞERSE İŞLER DAHA DA KOLAYLAŞIR"

Sunderland Kulübü Lens için 2015'te 11.5 milyon Euro bonservis ödemişti. Bu nedenle İngiliz yönetimi oyuncuyu ucuza satıp zarar etmek istemiyor. Ancak Sunderland şu anda Premier Lig'de son sırada yer alıyor. Eğer ligden düşerlerse, Lens'in sözleşmesindeki uygun bedele serbest kalma maddesi aktif hale gelecek. Bu durumda Fenerbahçe'nin yıldız futbolcunun tapusunu alma şansı iyice artacak.

Hatırlanacağı üzere Jeremain Lens, devre arasında Partizani Tiran ile oynanan hazırlık maçı sonrasında basın mensuplarına transferi ile ilgili açıklamalarda bulunmuş ve o ifadelerinde "Sunderland küme düşerse işler daha da kolaylaşır" demişti.

PAYLAŞ