Mahmut Uslu'dan flaş İsmail Köybaşı açıklaması

Fenerbahçe basın sözcüsü Mahmut Uslu, Beşiktaş ile sözleşme yenilemeyen İsmail Köybaşı ile henüz bir görüşme yapmadıklarını açıkladı.

Beşiktaş ile sözleşme yenilemeyen ve dün siyah beyazlı kulüpten yapılan açıklama ile birlikte eski kulübüyle yollarını resmen ayıran İsmail Köybaşı'nın Fenerbahçe ile anlaştığı imzanın ise an meselesi olduğu belirtiliyor.

3 İMZA BİR ARADASarı lacivertli kulübün Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde bugün Aatif Chahechoue, Fabiano Ribeiro ve Ramazan Civelek için düzenlediği imza törenine katılan genel sekreter ve basın sözcüsü Mahmut Uslu, bu transferle ilgili sorulara kaçamak cevaplar verdi

"HENÜZ BİR GÖRÜŞME YAPMADIK"İmza töreni sonrası basın mensuplarıyla sohbet eden Mahmut Uslu'ya İsmail Köybaşı ile anlaşma sağlanıp sağlanmadığı soruldu. Milli futbolcu ile henüz görüşme gerçekleştirmediklerini ifade eden Mahmut Uslu, "Henüz bir görüşme yapmadık." derken transfer iddialarını ise yalanlamadı.Mahmut Uslu'nun bu tavrı, Fenerbahçe ile İsmail Köybaşı'nın anlaşmaya çok yakın olduğu şeklinde yorumlandı.

  
PAYLAŞ