Manisa'da 7 Yıl Önce Boşandığı Eşi Felç Geçirince, Tekrar Evlendiler

Manisa'da 7 yıl önce boşandığı eşi geçirdiği hastalık nedeniyle yatağa bağımlı kalan koca, felçli eşiyle tekrar evlendi.

Manisa'nın Yunusemre ilçesinde 7 yıl önce eşinden ayrılan Şaban Gargı, geçirdiği hastalık nedeniyle yatağa bağımlı kalan eşiyle yeniden evlendi.

İKİNCİ KEZ DÜNYA EVİNE GİRDİ

Yunusemre ilçesi Hafsa Sultan Mahallesi'nde yaşayan Şaban Gargı ve Sevda Yamaç çifti, ikinci kez dünya evine girdi.

7 YIL ÖNCE BOŞANMIŞLARDI

Evliliklerinden 20 yaşında bir oğulları olan ve 7 yıl önce bir tartışma sonucu ayrılan Sevda Yamaç ve Şaban Gargı, Sevda Yamaç'ın geçirdiği felç sonrası yatağa bağımlı hale gelmesinin ardından ikinci kez evlendi.

Çiftin nikahı, Yunusemre Belediyesi Evlendirme Memuru Meral Tuna tarafından kıyıldı. Evlendirme Memuru Tuna, çifte Kur'an-ı Kerim ve Türk bayrağı hediye etti.

"EŞİMİ ÖLÜNCEYE KADAR SEVECEĞİM"

İkinci baharını yaşadıklarını dile getiren Şaban Gargı, "Biz 23 yıllık evliyiz. 2011 yılında bir tartışma nedeniyle ayrıldık. Şimdi ikinci kez nikah kıymaya karar verdik. Eski günleri hatırladıkça bir araya gelme ihtiyacı hissettik. Eşimi ölünceye kadar seveceğim." diye konuştu.

Sevcan Yamaç da 44 yaşında olduğunu 1 ay önce felç geçirdiğini belirterek, "İkinci kez evlendiğim için çok mutluyum. Bir tek oğlumuz var. Eşimi seviyorum." dedi.

PAYLAŞ