ManU yöneticileri Fenerbahçe'de mest oldu

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester United'ın yetkilileri, Fenerbahçe'yle oynanacak maç öncesinde Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'ni gezdi, FB TV'yi çok beğendi.

UEFA Avrupa Ligi A Grubu maçında 3 Kasım Perşembe günü Fenerbahçe ile karşılaşacak İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester United'ın yetkilileri Sarı-lacivertli kulübü ziyaret etti.

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'ni gezen Manchester United Kulübü Genel Sekreteri John Alexander ve beraberindeki heyet, Fenerbahçe Spor Kulübü Dış İlişkiler Departmanı yetkilileriyle maç günü uygulamaları, taraftarların stada giriş çıkışları ve diğer prosedürler hakkında yaklaşık 1.5 saat süren bir toplantı yaptı.

FB TV MEST ETTİ

Tribünleri ve saha içini gezen İngiliz kulübün yetkilileri, daha sonra Fenerbahçe Televizyonu'nun yeni stüdyolarını da ziyaret etti. Manchester kulübünün genel sekreteri John Alexander, Fenerbahçe Televizyonu'ndan övgüyle bahsederek, "Aslında şaşırdığımı itiraf etmeliyim. Maçla ilgili statta incelemeler yapıyorduk ve kulüp televizyonunuzun yeni ortamını da görme fırsatı bulduk. Kesinlikle çok etkileyici buldum. Manchester United TV çalışanları burayı görse inanın kıskanırlar. Birkaç hafta sonra maça geldiğimizde daha geniş incelemeler yapıp, kendi televizyonumuza birkaç tavsiyede bulunacağım" dedi.

Alexander ve beraberindeki heyet, daha sonra incelemelerini tamamlayarak stattan ayrıldı.

PAYLAŞ