Mariah Carey aşk sarhoşu! Genç sevgili, kendinden geçirdi

Uzun süredir aşk yaşadıkları iddia edilen dansçı Bryan Tanaka ile şarkıcı Mariah Carey, Hawai'de bir plajda öpüşürken görüntülendi.

James Packer'den iki ay önce ayrılan 46 yaşındaki şarkıcı Mariah Carey hakkındaki dedikodular doğru çıktı. 33 yaşındaki Bryan Tanaka isimli dansçı ile aşk yaşadığı öne sürülen Mariah Carey, sevgilisi ile Hawai'de bir plajda öpüşürken görüntülendi.

AŞK DEDİKODULARINI DOĞRULADILAR

Şarkıcı herkesin gözü önünde sevgilisine samimi bir şekilde sarılıp öpüşerek haklarında çıkan aşk dedikodularını doğruladı. Bryan ise sevgilisi Mariah'ı önce kollarına alıp öperek suyun içine kadar taşıdı. Yani sevgililerin ayrıca plaj boyunca el ele tutuştukları görüldü.

İşte ikilinin özel anlarından kareler;

Mariah Carey Genç Sevgilisi ile Öpüşürken GörüntülendiMariah Carey Genç Sevgilisi ile Öpüşürken GörüntülendiMariah Carey Genç Sevgilisi ile Öpüşürken GörüntülendiMariah Carey Genç Sevgilisi ile Öpüşürken GörüntülendiMariah Carey Genç Sevgilisi ile Öpüşürken GörüntülendiMariah Carey Genç Sevgilisi ile Öpüşürken GörüntülendiMariah Carey Genç Sevgilisi ile Öpüşürken GörüntülendiMariah Carey Genç Sevgilisi ile Öpüşürken GörüntülendiMariah Carey Genç Sevgilisi ile Öpüşürken GörüntülendiMariah Carey Genç Sevgilisi ile Öpüşürken Görüntülendi

PAYLAŞ