Mehmet Ali Aydınlar, Fenerbahçe Üniversitesi İçin Destek Olacak

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'la el sıkışan Mehmet Ali Aydınlar, Fenerbahçe Üniversitesi için de elini taşın altına koydu.

Fenerbahçe'nin Acıbadem anlaşması tepki çekmeye devam ediyor... Rakamlar açıklanmadı. Süreç açıklanmadı. Pek çok şey hala sır. Aziz Yıldırım'dan bu konuda açıklama alamayacaklarını bilenler Mehmet Ali Aydınlar'a yöneldi.

Mehmet Ali Aydınlar'ın cevabı, "Şu anda yurt dışındayım. Başkan konuşsun. Ben de konuşurum" şeklinde oldu. Aydınlar ile Yıldırım'ın arasını Selim Koray'ın yaptığının ortaya çıkmasından sonra sürecin detayları da derinleşmeye başladı.

ÜNİVERSİTE İÇİN ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYDU

Hali hazırda Acıbadem markası ile bir üniversitesi bulunan Aydınlar, Yıldırım'ın çocuğu gibi üzerine titrediği Fenerbahçe Üniversitesi için de elini taşın altına koydu. Kendi okulunun tüm altyapısını, eğitimci desteğini vermek için Başkan'a söz verdi.

Herkes Yıldırım'ın konuşmasını ve neden Aydınlar'la anlaştığını açıklamasını beklerken küçük küçük tüyolar da gelmeye başladı. Bunlardan ilki de Yıldırım'a atfedilen, "Hep başkan kavgacı diyorlardı. Şimdi barışçı oldum. Yine yaranamadım. Ne yapalım meyve veren ağaç taşlanır" sözleri oldu.

(Fotospor)

PAYLAŞ