Menajer müjdeledi! Galatasaray forvetine kavuşuyor

Menajer Ceylan Çalışkan, Galatasaray'ın yıldız bir golcüyü transfer edeceğini söyledi. Çalışkan, "Gomez, Drogba standardında, üst düzey bir forvet almak istiyorlar, fakat isim veremem" dedi.

Galatasaray'da golcü arayışları tüm hızıyla devam ederken, sarı-kırmızılılarla Andreas Cornelius ve Luc Castaignos'un adı anılıyor.

Sarı-kırmızılı taraftarlar yıldız bir golcünün transferini isterken; menajer Ceylan Çalışkan, A Spor'da yaptığı açıklamada, Galatasaray'ın yıldız bir golcüyü transfer edeceğini söyledi.

GOMEZ, DROGBA AYARINDA BİR FORVET

Didier Drogba'nın Galatasaray'a gelişinde etkili olan Çalışkan, "Newcastle'de oynarken Demba Ba ile Galatasaray anlaştı, kardeşi gelip tesisleri gezdi. Teknik heyet istemedi Chelsea aldı. Transfer durumları belli olmuyor... Rodallega, Castaignos falan değil. Galatasaray önemli birkaç forvet oyuncusuyla görüşüyor. Gomez, Drogba standardında, üst düzey bir forvet almak istiyorlar. Galatasaray'ın bu yönde bir bütçesi var, isim veremem" dedi.

Şu anda transfer önceliğini Manchester City'den Wilfried Bony'e veren Galatasaray'ın kiralama teklifinin kabul edilip edilmeyeceği merak ediliyor.

 
PAYLAŞ