Menajeri açıkladı: Beşiktaş ve Galatasaray'dan teklif aldık

Zenit'ten ayrılması beklenen Nicolas Lombaerts hakkında konuşan menajeri, Beşiktaş ve Galatasaray'dan cazip teklifler aldıklarını açıkladı.

Zenit'te Mircea Lucescu'nun planları arasında yer almayan ve takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan 31 yaşındaki savunmacı Nicolas Lombaerts'in transferi hakkında menajerinden açıklama geldi.

Belçika basınına konuşan Lombaerts'in menajeri Verhulst Santosh, "Anderlecht, Beşiktaş ve Galatasaray'dan teklif var. Nicolas, Belçika'ya dönmeye sıcak bakıyor ama Türkiye'den gelen teklifler finansal açından çok daha cazip." ifadelerini kullandı."DÜŞÜNMEK İÇİN SÜRE İSTEDİ"

Kulüplerin, Zenit ile pazarlıklarının sürdüğünü belirten Santosh, "Transferin bitmesine birkaç gün var. Nicolas, Galatasaray ve Beşiktaş'tan düşünmek için süre istedi. Anderlecht'in ise Nico'yu transfer edebilmesi için daha iyi mali şartlar sunması gerekli." diyerek sözlerini noktaladı.4 MİLYON EURO'YA TRANSFER OLMUŞTU

Stoper ve sol bek olarak başarılı performansları sergileyen Nicolas Lombaerts, Temmuz 2007'de Gent'ten Zenit'e 4 milyon Euro bonservisle transfer olmuştu. 31 yaşındaki Belçikalı savunmacı, 39 kez mili takım forması da giydi.

Kaynak: Sporvadisi.com
PAYLAŞ