Mesajı çok net verdi: Konuların dışındayım

A Milli Takım kadrosuna alınmayan Beşiktaş'ın başarılı sağ beki Gökhan Gönül, "ben kadro konusunun tamamen dışındayım ve vicdanen rahatım." dedi.

Sezon başında 9 yıl forma giydiği Fenerbahçe'den Beşiktaş'a transfer olarak kariyerinde yeni bir sayfa açan Gökhan Gönül, A Milli Takım'da EURO 2016 ve sonrasında yaşanan olaylarla ilgili konuştu.

KADROYA ALINMADI

60 kez Ay-Yıldızlı formayı terleten 31 yaşındaki sağ bek, Fransa'daki turnuva sonrası birçok yıldız isim gibi Rusya ve Hırvatistan maçlarının ardından Ukrayna ve İzlanda karşılaşmalarının da aday kadrosuna çağrılmadı.

Gökhan Gönül, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile hiçbir zaman sorun yaşamadığını belirtti.

"HEP ELEŞTİRİLİYOR"

Fatih Terim'in kadro seçimlerine herkesin saygı duymak zorunda olduğunu dile getiren tecrübeli futbolcu, "Hocanın tüm tercihlerini, futbolu bizden çok iyi bilenler zaten hep eleştiriliyor" diyerek gönderme yaptı.

"VİCDANEN RAHATIM"

Sözcü'nün haberine göre; son dönemde A Milli Takım'a davet edilmemesinin nedeninin sakatlığı ve maç eksiği olduğunu düşünen siyah-beyazlı oyuncu, şunları söyledi:"Arda'nın da aralarında bulunduğu isimlerle Fatih Terim arasında ne yaşandığını bilmiyorum. Ben olayların tamamen dışındayım ve vicdanen rahatım. Prim konusuyla ilgili ise konuşmak istemiyorum."

PAYLAŞ