Mourinho maç öncesi konuştu: Fenerbahçe'ye bakınca...

Manchester United Teknik Direktörü Mourinho, "Fenerbahçe'ye baktığımda tecrübeli bir hoca, kaliteli bir takım görüyorum. Güçlü takımla çıkmazsak Fenerbahçe kazanır." dedi.

Manchester United Teknik Direktörü Jose Mourinho, yarın oynanacak Fenerbahçe maçı öncesi basın toplantısı düzenledi.

İşte Mourinho'nun açıklamaları;

"Maçta da gördük. Son 5 maçtır yenilmiyoruz. 3 galibiyet, 2 beraberliğimiz var. İyi arkadaşlık var. Çok zor bir haftamızdı. Pazartesi, perşembe, tekrar pazar oynayacağız. Zorlukları biliyoruz. Farklı maçlarda farklı taktiklerimiz oluyor. Fenerbahçe pazar günü oynadı. Biz pazartesi oynadık. Zor bir maç olacak, ayrıcalıklı zor bir hafta."

"IBRAHIMOVIC'TEN MEMNUNUM"

"Zlatan'ın performansı hakkında ne düşünüyorsunuz?" sorusuna Mourinho, "Gayet memnunum, mutluyum onun performansından. Kendisini aynı kararlılıkta görmek çok güzel. Diğer arkadaşlarına müthiş yardımcı oluyor. Zlatan'dan çok iyi faydalanacaklarını düşünüyorum" cevabını verdi.

"FENERBAHÇE GÜÇLÜ BİR TAKIM"

"Fenerbahçe sezon sonunda olması gerektiği yerde olacaktır. Türkiye kaliteli bir lig. İstanbul dışından takımlar da başarılı oluyor. Fenerbahçe'nin başında tecrübeli hoca var. Oyuncuları kaliteli. Fenerbahçe'nin güçlü bir takım olduğunu ve yarın zor bir maç oynayacağımızı düşünüyorum. Güçlü bir takımla çıkmazsak Fenerbahçe kazanır.

"SHAW'IN OYNAYACAĞI KESİN"

Ben yarın maçtan önce kimin başlayacağını sizi söylemek istemiyorum. Bazen ufak tüyolar veriyorum ama söylemek istemiyorum. Rooney fiziksel olarak hazır. Ama yarın maça başlayacak mı buna karar vermedim. Luke Shaw'ın oynayacağı kesin.

"DOKUNULMAZ FUTBOLCUMUZ YOK"

Bir gazetecinin "Siz Chelsea'deyken bazı futbolcuların dokunulmaz olduğunu söylemiştiniz. Şimdi de böyle bir şey sözkonusu mu?" sorusuna Portekizli teknik adam, "Bu 11 yıl önceydi. Şu anda farklı bir ligdeyiz. O zaman Chelsea çok güçlüydü. Şu anda dokunulmaz olan futbolcumuz yok" karşılığını verdi.

PAYLAŞ