Muharrem Usta'dan Fenerbahçe'ye zeytin dalı

Trabzonspor başkanı Muharrem Usta yaptığı açıklamada deplasman yasağının kalkmasının ardından "Fenerbahçe deplasmanına 20 bin kişi gitmek istiyoruz." dedi.

Trabzonspor başkanı Muharrem Usta, ASpor'da katıldığı programda önemli açıklamalar yaptı.

Deplasman yasağının kalkmasının ardından Fenerbahçe maçlarının önemine dikkat çeken Usta'nın açıklamaları şu şekilde:

"AKHİSAR MAÇINDA STADI AÇIYORUZ"

"Çok çok ekstra bir aksilik olmazsa Akhisar maçında yeni stadımızı açmış olacağız. Çubuklu forma bizim kabusumuz oldu. Sipariş tarihi geçti ama bir hafta 10 gün içerisinde hazır olmuş olacak. "

"FENERBAHÇE'NİN ARKASINDAYIZ"

Eğer FETÖ Fenerbahçe'yi ele geçirmişse buna engel olmak için biz de Fenerbahçe'nin arkasındayız. Fenerbahçe'de kimse şike konusunda tapeleri yalanlamadı. Şike başka bir konu. FETÖ başka bir konu...

"KADIKÖY'E 20 BİN KİŞİ GİTMEK İSTİYORUZ"

Fenerbahçe taraftarı gelmek istiyorsa gelsinler. Biz de gitmek istiyoruz hatta daha fazla gitmek istiyoruz. Hatta 20 bin kişi Kadıköy'e gitmek istiyoruz. Spor alanları üzerinden çatışmaları artık bitmesini istiyoruz.Fenerbahçe ile Trabzonspor Süper Kupa finali oynasaydı ne olacaktı? Yarı yarıya tribün olmayacak mıydı?

"YILDIRIM İLE DİYALOGUMUZ YOK"

Aziz Yıldırım ile hiç diyaloğumuz yok. Bu işler bir anda olmaz. Herkes işini düzgün yaparsa bir araya gelebiliriz. Kimse FETÖ davası içine Fenerbahçe'nin şike davasını sepete eklemeye çalışmasın.

Bu sene yine hakem hataları olacağını düşünüyorum ama ağır bedellerin ödenmesine neden olacak olaylar beklemiyorum.

Taraftarımıza bir yenilik daha. Forma alana PassoLig'i de hediye edeceğiz.

PAYLAŞ