Muslera'yı yere göğe sığdıramadı: Haksız rekabete yol açıyor

Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Cihat Arslan, Galatasaray'a mağlup oldukları maç sonrası, "Muslera bu ligin dengesini bozuyor. Haksız rekabete yol açıyor." dedi.

Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Cihat Arslan, Galatasaray maçı sonrası yaptığı açıklamada, Galatasaray'ın Uruguaylı file bekçisi Fernanda Muslera'yı överek, "Haksız rekabete yol açıyor." dedi.

KENDİ EVİNDE BOYUN EĞDİ

Spor Toto Süper Lig'in 2. haftasında Ege ekibi Akhisar Belediyespor sahasında ağırladığı güçlü rakibi Galatasaray'a 3-1 mağlup oldu.

"1-0 BİZE PAHALIYA MAL OLDU"

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Cihat Arslan, "Maç öncesi planlamada 2 forvet arkasında Soner'i 10 numara gibi başlamak istedik. Galatasaray'a karşı önde basalım istedik. Arka arkaya kornerlerden bir gol bulduk, golü bulduk ama oyunu kaybettik. O 1-0 bize biraz pahalıya mal oldu. Maçı bitirdik gibi davrandık.

"HAKSIZ REKABETE YOL AÇIYOR"

İlk yarı Galatasaray üstünlüğüyle geçti. İkinci yarı oyuncu değişikliği ile beraber oyunu tuttuk. Skoru değiştirecek pozisyonlar da bulduk ama kaleci Muslera'yı geçemedik. Muslera bu ligin dengesini bozuyor. Haksız rekabete yol açıyor. İnanılmaz bir kaleci.

"HATALARIMIZ VAR"

Yediğimiz bir gol Douglao'nın sorumsuzluğu. Geçen hafta Kayseri'de attığımız golü, bu hafta kendi kalemizde gördük. Gafil avlandık. Golden sonra zaten Galatasaray dizginleri ele almıştı. Daha sonra maçı çevirmek zaten kolay değildi. Hatalarımız var. Bizim kaderimizde de Galatasaray'ı yenememek gibi bir durum var herhalde" diye konuştu.

PAYLAŞ