'Namaza başladım' diyen Ivana'dan büyük sürpriz!

Uzun süredir ülkemizde yaşayan Sırp model Ivana Sert, Müslüman olmasa bile kurban keseceğini belirterek "Uzun zamandır kafamda vardı" dedi.

Müslüman olmayı her fırsatta dile getiren Ivana Sert, önümüzdeki hafta idrak edilecek olan Kurban Bayramı'nda kurban kestirecek.

"UZUN ZAMANDIR KAFAMDA VARDI"

Önceki gün İstinye Park'ta alışveriş yaparken görüntülenen Sert, Hıristiyan Ortodoks olmasına rağmen yardım amacıyla kurban kestireceğini belirterek, "İstiyorum aslında bu ilk olacak. Uzun zamandır kafamda vardı. Müslümanlığa geçmedim ama bütün dinler hakkında araştırma yapıyorum. Müslüman olmasam da kesebilir, dağıtabilirim hayır ve yardım amaçlı" diye konuştu.

"SERT BİR KADINI CANLANDIRACAĞIM"

Sert, ayrıca önümüzdeki günlerde bir komedi filminin çekimleri için Karadeniz'e gideceğini anlattı. Filmde Rus mafyası bir kadını canlandıracağını belirten ünlü model "Soyadım gibi sert bir kadını canlandıracağım. Oyunculuğu seviyorum ve biraz daha ilerlemek istiyorum" şeklinde konuştu.

TÜRKÇE DERSİ ALACAK

Uzun zamandır Türkiye'de olmasına rağmen ilk kez Türkçe dersi alacağını da sözlerine ekleyen Sert, "Bayramdan sonra haftada 14 saat ders alacağım. Türkçe'mi biraz daha geliştirmek istiyorum. Gramer öğrenmem lazım. Aslında benim böyle bir isteğim yoktu herkes bu kırık Türkçe'mi seviyordu ama yanlış anlaşıldığım için böyle bir karar aldım" ifadelerini kullandı.

"NAMAZ KILIYORUM" DEMİŞTİ

Öte yandan Ivana Sert, Ramazan ayında katıldığı bir ifatarda "Müslüman olmadım ama namaz kılıyorum. Çünkü huzur buluyorum. Sık sık camiye de gidiyorum. Dua edilen yerlerin enerjisi bana çok iyi geliyor" şeklinde konuşmuştu.

PAYLAŞ