Nazifoğlu sert çıktı: Sanki küme düşeceğiz dedim

Galatasaray yöneticisi Levent Nazifoğlu, "Şampiyonlar Ligi'nde final oynayacağız dedim. O tepkilere çok şaşırdım. Sanki küme düşeceğiz dedim." diyerek tepki gösterdi.

Galatasaray yöneticisi Levent Nazifoğlu, Antalyaspor maçı sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

İşte Levent Nazifoğlu'nun sözleri...

"SANKİ ANTALYASPOR DA BUNA İNANIYORDU"

Futbolcu kardeşlerime teşekkür ederim. Bütün stat maçı kaybetmeyeceğimize emindi, sanki buna Antalyaspor da inanıyordu. Teknik kadroya, takıma ve taraftarı tebrik ediyorum, teşekkür ediyorum.

"SNEIJDER'İN ÖNEMLİ BİR ŞEYİ YOK"

Sneijder'in çok önemli bir şeyi yok. Podolski dünya yıldızı, skoru değiştirebilecek bir arkadaşımız. Tam hazır olmamasına rağmen iki gol attı. Podolski için söyleyecek bir şey yok, Podolski Podolski.

"BU SENE OLAYA CİDDİ BAKTIKLAR"

Futbolcular geçen sene çok üzüldüler. Bu sene daha ciddi olarak olaya baktılar. Geçen sene seyirci de takımı bırakmıştı. Büyük takımlar zirveden uzaklaştıktan sonra konsantre olmak çok zor. Şimdi yeniden başladık ev güzel sonuçlar ortaya çıkıyor.

"ŞAMPİYONLAR LİGİ'NE YARI FİNAL OYNAMADIK MI?"

Şampiyonlar Ligi'nde final oynayacağız dedim. O tepkilere çok şaşırdım. Sanki küme düşeceğiz dedidk. Biz Şampiyonlar Ligi'nde yarı final oynamadık mı, şimdi final diyoruz. Ne diyeceğiz. Süper Kupa'da Şampiyonlar Ligi şampiyonunu yenmedik mi? Yazan kişilerin vizyonu düşükse yapacak bir şey yok.

"RİVA'DAN GELEN PARA İLE BORÇLAR ÖDENECEK"

Riva'dan gelen para ile borçla ödenecek. Bir kuruş bile transfere gitmeyecek. Başkanım onunla ilgili açıklamayı yapacak. Başkan sanırım üç tane toplantı yapacak ve nasıl bunu yaoacağımızı izah edecek.

"SELÇUK'UN İLK GELDİĞİNDE FORMU ÇOK YÜKSEKTİ"

Defalarca söyledik, bu 20 olacak Sanırım. Selçuk'un ilk geldiğinde formu çok yüksekti. Bundan önceki maçlardaki beğenilmeyecek bir Selçuk değildi. Herkes ilk sezonundaki Selçuk'u bekledi. Bugün o sezona yakın oynadı.

PAYLAŞ